AktiDřevin - Ořech - 750 ml

- 16%
AktiDřevin - Ořech - 750 ml (1)
Sleva

Popis výrobku: AktiDřevin – penetrace i lazura v jednom na nové dřevo i renovaci, na vodní bázi. Má výbornou UV stálost. Vhodné do interiéru i exteriéru. Zvýrazňuje strukturu a krásu dřeva, zaručuje dlouhou životnost nátěru.… Více informací

 není skladem 
179
148 bez DPH
Před slevou:
214
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Antirezin
Katalogové číslo:
B00042
EAN:
8594165520760
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Popis výrobku:

AktiDřevin – penetrace i lazura v jednom na nové dřevo i renovaci, na vodní bázi. Má výbornou UV stálost. Vhodné do interiéru i exteriéru. Zvýrazňuje strukturu a krásu dřeva, zaručuje dlouhou životnost nátěru.

Oblast použití:

Na nové i starší dřevo, tvrdé i měkké, zahradní nábytek, pergoly, dřevěné obložení domů. Může se použít i na starou pevně držící lazuru, i syntetickou. Dřevo nesmí být zvětralé, nebo napadené houbou.

Aplikace:

AktiDřevin se nanáší štětcem, válečkem nebo stříkáním.

Ředidlo: voda

Technické údaje:

Odstíny: dle platné cenové nabídky
Vzhled: homogenní pigmentovaná viskózní kapalina
Hustota: 0,95 – 1,15 g/cm³ při 20°C
Schnutí nátěru: 24 hod při 20°C, 60% vlhkosti
Kryvost: st 1 – 2
Organ.rozpouštědla 0,071 kg/kg produktu
TOC: 0,038 kg/kg produktu
Netěkavé látky 21 – 25% obj.
Těkavé látky 82 g/l v produktu připraveném k použití
Vydatnost: 10 m²/l jedna vrstva

Aplikační údaje:

Ředění: 10% pro penetraci není nutné natírání štětcem a válečkem
Příprava podkladu: Dřevo obrousíme, oprášíme, otřeme vlhkým hadrem. Staré i dříve ošetřené dřevo očistíme od volných částí a obrousíme.
Teplota: min. +10°C podkladu a vzduchu max. +25°C podkladu a vzduchu
Skladovatelnost: 2 roky při +5°C až 25°C
Nehořlavá kapalina: Nesmí zmrznout

Pracovní postup:

Nové dřevo před nátěrem lehce přebrousíme a oprášíme. Starší dřevo zbavíme měkké a zvětralé vrstvy, odstraníme staré nátěry které nedrží a přebrousíme. AktiDřevin důkladně promícháme. Natíráme lehce, štětcem s delším vlasem.AktiDřevin pro 1. nátěr naředíme cca 10% vody, abychom zlepšili jeho penetrační vlastnosti – necháme dobře vsáknout. 2. nátěr aplikujeme nejlépe do tzv. “vlhkého“. Necháme dobře zaschnout. Před případným 3. nátěrem lehce přebrousíme jemným smirkem. Rozhodnutí, zda-li aplikujeme 2. - 3. nátěr závisí na požadavku dosaženého odstínu. Dřevo je chráněno již po 1. popřípadě 2. nátěru. 3 nátěr prodlouží vlastní životnost o 1-2 roky. V případě, že nám odstín vyhovuje již po 2 nátěrech a chceme vrstvu nátěru silnější nebo lesklejší, můžeme použít bezbarvý AktiDřevin. AktiDřevin můžeme před nebo po sezóně obrousit a znovu aplikovat novou vrstvu, čímž udržíme krásu dřeva po celou dobu, kdy nám bude sloužit.

Upozornění, doporučení:

Výrobek je vhodný jako součást nátěrových systémů do prostředí C2 – C4. Není určen k přímému styku s poživatinami a pitnou vodou a k nátěru dětského nábytku a hraček. Obsahuje 2-butanonoxim a kobaltovou sůl kyseliny 2-ethylhexanové. Může vyvolat alergickou reakci. Bližší aplikační instrukce jsou součástí příslušného technologického postupu, který na vyžádání poskytne výrobce. Informace o nebezpečných vlastnostech výrobku jsou součástí bezpečnostního listu.

Parametry

Značka: Aktidřevin

Odstín: ořech

Velikost balení: 0,75 l.

Typ: lazura

Penetrace: ANO

ÚV ochrana: ANO

Uživatelská recenze produktu AktiDřevin - Ořech - 750 ml

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů