AntiRezin - Černá - 2,5 l - barva na rez plechový obal

- 31%
AntiRezin - Černá - 2,5 l (1)
Sleva

AntiRezin - barva antikorozní, základní a vrchní která zastaví korozi, snadno se nanáší, má dlouhou životnost a neloupe se. Více informací

 Skladem 
689
569 bez DPH
Před slevou:
999
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Antirezin
Katalogové číslo:
B00032
EAN:
8594165520258
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

AntiRezin - barva na kov černá

Barva AntiRezin je kvalitní antikorozní barva na kov, která usnadní práci a ušetří peníze, protože se jedná o barvu 3v1. Součástí barvy je odrezovač, základní barva a vrchní barva na kov …a to vše lze aplikovat jedním nátěrem.

AntiRezinem lze natírat nové i rezavé železo, je to vhodná barva na pozinkovaný plech (nový i oxidovaný), hliník, různé konstrukce, střechy, stroje, ploty, auta a mnoho dalšího.

Antirezin barva na rez, přezdívaný jako chytrá barva, je na trhu několik let a získává čím dál větší oblibu a vytlačuje běžné barvy, kde se složitě musíte zbavovat rzi a nanášet základní barvu a pak vrchní barvu.

To vše s Antirezinem odpadá, a co se týče rzi je nutné očistit pouze uvolněné rezavé šupinky a na takto očištěnou rez se Antirezin přímo chemicky naváže a působí nadále antikorozně. Tato barva přímo na rez je díky ředitelnosti vodou rychleschnoucí barva na kov a může být používána jako odolná venkovní barva na kov, zároveň je možné jí používat i do interiéru, protože při aplikaci minimálně zapáchá.

Barva na železo Antirezin 3v1 – antikorozní barva je vodou ředitelná barva na kov a lze jí použít napr. na nové výrobky jako základní barva na kov a současně plní funkci jako vrchní odolná barva na kov, kde antikorozní přísady působí jako prevence proti rezivění. Antirezin je také velmi oblíben jako barva na kovové zárubně, barva na plechové střechy, barva na ploty.

Popis výrobku:

AntiRezin - barva antikorozní, základní a vrchní která zastaví korozi, snadno se nanáší, má dlouhou životnost a neloupe se.

Oblast použití:

Aplikuje se jako ochrana všech výrobků ze železa, oceli, litiny, hliníku a dalších lehkých kovů. Používá se k nátěrům plechových střech, okapů, potrubí, plotů, sloupů, zábradlí, aut a všeho co je železné.

Aplikace:

AntiRezin se nanáší bez použití odrezovače štětcem, válečkem nebo stříkáním.

Ředidlo: voda

Technické údaje:

Odstín: černý

Vzhled: homogenní pigmentovaná viskózní kapalina
Hustota: cca 1,4 – 1,6 g/cm³ při 20°C
Schnutí nátěru: do 4 hod jedna vrstva nátěru při 20±2°C, 50% vlhkosti
Kryvost: st 1 – 2
Organ.rozpouštědla 0,043 kg/kg
TOC: 0,030 kg/kg průměrná hodnota
Netěkavé látky 30 – 35%
Těkavé látky 69 g/l v produktu připraveném k použití
Vydatnost: 5 - 7 m²/l jedna vrstva

Aplikační údaje:

Ředění: 0 až 8% hm. stříkání není nutné natírání štětcem a válečkem
Příprava podkladu: Mechanické odstranění volných částic kovu a staré barvy, mastnoty a prachu
Příprava povrchu přímo úměrně ovlivňuje kvalitu nátěru a jeho životnost.
Teplota: min. +5°C podkladu a vzduchu max. +25°C podkladu a vzduchu
Skladovatelnost: 2 roky při +5°C až 25°C
Nehořlavá kapalina:
​Nesmí zmrznout

Pracovní postup:

Na povrch zbavený volných částic, rzi nebo starého nátěru, nanášíme barvu ve 2 – 3 vrstvách. První vrstvu necháme proschnout tak, aby chemicky aktivní látky mohly zreagovat s oxidy kovů. Skvrny, které prostoupí filmem jsou signálem reakce barvy s kovem. 2. a 3. vrstvu můžeme aplikovat již v kratším intervalu, v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Barvu nanášíme štětcem, válečkem nebo stříkáním. Při ideálních podmínkách je barva proschlá za 6 – 8 hodin. Příprava povrchu přímo úměrně ovlivňuje kvalitu nátěru a jeho životnost! Aplikační teplota je +5 až +25°C, optimální vlhkost vzduchu je do 80%. Nepoužívejte odrezovač! Základem úspěchu je dostatečně silný nános barvy, proto barvu nanášíme, neroztíráme!

Upozornění, doporučení:

Výrobek je vhodný jako součást nátěrových systémů do prostředí C2 – C4. Není určen k přímému styku s poživatinami a pitnou vodou a k nátěru dětského nábytku a hraček. Bližší aplikační instrukce jsou součástí příslušného technologického postupu, který na vyžádání poskytne výrobce. Informace o nebezpečných vlastnostech výrobku jsou součástí bezpečnostního listu.

Parametry

Značka: Antirezin

Barva: černá

Velikost balení: 2,5 l.

Základní barva: ANO

Vrchní barva: ANO

Antikorozní barva: ANO

Přímo na rez: ANO

Výrobce: Antirezin

Uživatelská recenze produktu AntiRezin - Černá - 2,5 l - barva na rez plechový obal

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů